— Witaj piękna kobieto!

Jestem Ania- coach pokochiwania siebie, Twoja towarzyszka podróży.

Pokochaj siebie!

Pasjonują mnie kobiety i praca z nimi, a zwłaszcza obserwowanie jak wzrastają w swojej autentyczności i zaczynają kochać siebie bardziej niż dotychczas.

 

Jestem socjologiem, certyfikowanym coachem i mentorem, ale wolę mówić o sobie towarzyszka podróży. Podążam obok, kiedy kobieta taka jak Ty postanawia wyruszyć w swoją podróż i odkryć to co jest jej.

 

Podczas tej wędrówki wspieram w przekonaniu, że jest wystarczająca taka, jaka jest i ma w sobie wszystko, czego jej potrzeba do pełnego i satysfakcjonującego życia.

Kiedyś sama wyruszyłam w taką podróż i wiem, jak ważne jest znalezienie prawdziwej siebie i zaakceptowanie tego kim się naprawdę jest.

Kiedyś sama dążyłam do perfekcji, porównywałam się z innymi i szukałam akceptacji na zewnątrz. Dzisiaj wiem, że prawdziwą akceptację można znaleźć tylko w sobie.

 

Wiem, jak wiele taka podróż zmienia i ile daje satysfakcji, a jedyne co trzeba zrobić to odważyć się!

 

Pracując ze mną, otrzymasz wsparcie i narzędzia do samodzielnego odkrywania.

 

Sama w sobie odnajdziesz odpowiedzi i rozwiązania, takie, które pozwolą odczuć  świadomie, że Ty sama  jesteś odpowiedzialna, za jakich wybory dokonujesz w życiu i są to TWOJE najlepsze decyzje.

 

Jestem dla Ciebie jeśli chcesz żyć tu i teraz.

Jestem dla Ciebie jeśli chcesz żyć prawdziwie.

Jestem dla Ciebie jeśli chcesz się na nowo w sobie zakochać.

Jestem dla Ciebie jeśli tylko chcesz!

Piękna Kobieto, pokochaj siebie

 i działaj odważnie w życiu i biznesie!